Gizlilik İlkemiz

Motor Karavan sipariş aşamasında ve daha sonrasında sizden vekalet ve bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi her zaman önceliğimizdir. Vermiş olduğunuz bilgiler, sözleşme’de belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, Motor Karavan gerektiğinde telefon, whatsapp ve eposta, gibi kanallardan size ulaşabilir. ancak üçüncü şahıslar ile bu bilgileri paylaşmaz.

Çeşitli aşamalarda, sipariş oluşturma, takip etme vb. irtibat bilgilerinizi adınız, soyadınız, e-mail adresiniz, telefon numaralarınız ve posta adresiniz vermeniz talep edilmektedir.

Ayrıca, sipariş formunda teslimat adresi aranmaktadır. Yukarıda bahsedilen kişisel bilgileriniz, siparişlerinizi almak, ödeme yapmanızı sağlamak, ihtiyacınız olan ürün ve hizmetlerimizi sizlere sağlayabilmek, aracınızı adresinize ulaştırmak, size özel kampanya ve ürünlerle ilgili sizleri bilgilendirmek, yararlanmanızı sağlamak ve daha sonra ürünlerimizle ilgili sizlerden geri bildirim almak, sorularınızın en hızlı ve kısa sürede cevaplanmasını sağlamak, üyeliğinizi yönetmek ve güncellemek amacıyla kullanılmaktadır.

Mali bilgiler satın aldığınız ürün ve hizmetleri size fatura etmek için kullanılmaktadır. Sipariş ettiğinizde mali bilgilerin, işleminizi gerçekleştirmek için gerekli 3. şahıslara (bankalar vb.) verilmesini kabul etmektesiniz. Paylaşılacak bilgiler; iban numarası, hesap sahibi de dahil olmak üzere gerekli tüm mali bilgileri içerir.

Tüm kişisel bilgileriniz, internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 mbit şifrelenmiştir. Bu şekilde, internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlar tarafından ele geçirilmesi önlenmiştir. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü sorunuz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-posta gönderebilirsiniz.

Motor Karavan sipariş işleminizi info@motorkaravan.com adresine e-mail göndererek gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm müşterilerimiz sipariş işlemlerini gerçekleştirdikleri anda satış sözleşmesini okuduklarını ve onayladıklarını kabul etmiş sayılırlar.

Contact Info

address

Varlık Mah. 100. Yıl Bulv. No 117/5 Muratpaşa Antalya Antalya Turkey

phone

Istanbul : +90 216 428 9826
Antalya : +90 242 229 40 30
Whatsapp : +90 554 884 28 14

email

info@motorkaravan.com

Write a message